Silver Star wychodzi naprzeciw obecnym trendom i oferuje usługi w najwyższym standardzie.

To miejsce dla osób o wyrafinowanym guście, nienagannym poczuciu smaku, wymagających od życia czegoś więcej, sięgających zawsze najwyżej. 

 

Marzenie
Czego chcieliśmy dokonać.

Pragniemy stworzyć miejsce, w którym będziesz czuł się przyjemnie i komfortowo, takie, które zapisze się w Twojej pamięci jako interesujące doświadczenie. Restaurację dostosowujemy do różnych potrzeb gości, mamy głowę pełną pomysłów i wystarczająco bogatą wyobraźnię, by skomponować idealny pobyt w naszych progach.  

Nasza restauracja
Czego możesz się spodziewać.

Wykwalifikowana kadra, działając wspólnie z troską i uwagą, obdarzy klienta najwyższym standardem obsługi. Zespół, który tworzą osoby pracujące w restauracji, kierują się najważniejszą dla nich zasadą, jaką jest jakość. Już od pierwszych chwil dbamy by nasi goście czuli się swobodnie i ekskluzywnie. Każdego dnia przyjmując dostawy zwracamy uwagę na jakość dostarczanych produktów, z starannością dbamy o każdy szczegół serwowanych potraw.

Cel
Dlaczego warto.

Naszym celem jest stworzenie przestrzeni wyjątkowej, nietuzinkowej o unikalnym statusie, wyróżniającej się innowacyjnością. Wszechstronność i elastyczność to zdecydowanie atuty naszej restauracji.

Szef kuchni
Filip Miotke

"Gotowaniem rządzi ogień, prostota i luz oraz duża dawka estetyki"

Silver Star
Luksusowa restauracja, w luksusowym otoczeniu.

Nasza kuchnia to laboratorium, w którym kształtują się pomysły, gdzie starannie wyselekcjonowane składniki łączą się w dążeniu do innowacji, z poszanowaniem lokalnych i regionalnych tradycji. Produkty są wysokiej jakości, pełne świeżości, pochodzą z najlepszych źródeł. Dania serwowane są z należytą starannością, podane w pięknym stylu. Silver Star to restauracja z kuchnią Fusion, co oznacza niecodzienne połączenia produktów i autorskie receptury szefa kuchni sprawiające, że serwowane dania są wyjątkowe, wykwintne i smaczne.

Najnowsze komentarze
  Ads
  Latest Posts
  About Us

  Beverly Fox

  Cras et arcu sagittis, faucibus est sed, ullamcorper tellus. Vestibulum blandit mi nec.

  About Us

  Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore. Excepteur sint occaecat cupidatat non proident, sunt in culpa qui officia deserunt mollit.

  Our Branches
  London C25

  Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore. Pellentesque non posuere diam.

  Istanbul

  Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore. Pellentesque non posuere diam.

  New York

  Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore. Pellentesque non posuere diam.

  Asfdasd