Silver Star wychodzi naprzeciw obecnym trendom i oferuje usługi w najwyższym standardzie.

To miejsce dla osób o wyrafinowanym guście, nienagannym poczuciu smaku, wymagających od życia czegoś więcej, sięgających zawsze najwyżej. 

 

Marzenie
Czego chcieliśmy dokonać.

Pragniemy stworzyć miejsce, w którym będziesz czuł się przyjemnie i komfortowo, takie, które zapisze się w Twojej pamięci jako interesujące doświadczenie. Restaurację dostosowujemy do różnych potrzeb gości, mamy głowę pełną pomysłów i wystarczająco bogatą wyobraźnię, by skomponować idealny pobyt w naszych progach.  

Nasza restauracja
Czego możesz się spodziewać.

Wykwalifikowana kadra, działając wspólnie z troską i uwagą, obdarzy klienta najwyższym standardem obsługi. Zespół, który tworzą osoby pracujące w restauracji, kierują się najważniejszą dla nich zasadą, jaką jest jakość. Już od pierwszych chwil dbamy by nasi goście czuli się swobodnie i ekskluzywnie. Każdego dnia przyjmując dostawy zwracamy uwagę na jakość dostarczanych produktów, z starannością dbamy o każdy szczegół serwowanych potraw.

Cel
Dlaczego warto.

Naszym celem jest stworzenie przestrzeni wyjątkowej, nietuzinkowej o unikalnym statusie, wyróżniającej się innowacyjnością. Wszechstronność i elastyczność to zdecydowanie atuty naszej restauracji.

Szef kuchni
Filip Miotke

"Gotowaniem rządzi ogień, prostota i luz oraz duża dawka estetyki"

Silver Star
Luksusowa restauracja, w luksusowym otoczeniu.

Nasza kuchnia to laboratorium, w którym kształtują się pomysły, gdzie starannie wyselekcjonowane składniki łączą się w dążeniu do innowacji, z poszanowaniem lokalnych i regionalnych tradycji. Produkty są wysokiej jakości, pełne świeżości, pochodzą z najlepszych źródeł. Dania serwowane są z należytą starannością, podane w pięknym stylu. Silver Star to restauracja z kuchnią Fusion, co oznacza niecodzienne połączenia produktów i autorskie receptury szefa kuchni sprawiające, że serwowane dania są wyjątkowe, wykwintne i smaczne.